L'Oreal Ombre Lansmanı

by

Herkese merhaba :) Geçen cuma günü instagram üzerinden tanıştığım ve çok sevdiğim Deniz Tamtürk ile Loreal'in yeni saç ürünü olan Ombre lansmanındaydım. (Deniz'in blogu için tık tık). Saç modelimi bile değiştirmeye korkan ben, nedense uzun süredir ombreye heves etmiş durumdayım. Sürekli aklımda ama yaptırmaya da korkuyorum tabi bir o kadar:) Ve bu düşünelerimin üzerine gidip, Zeynep Tosun ve Makas Nişantaşı'ndan Ahmet Çoban eşliğinde model üzerinde uygulamasını izledim. Uygulanışı inanılmaz kolay ve verdiği etki çok doğal. O yüzden haftaya beni ombreli saçlar ile görebilirsiniz. Uygularken adım adım fotoğraflayıp postunu yazacağım. Beklemede kalın!
Sizi lansmandan fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum.

Blazer & Pantolon :  Stradivarius
Ayakkabı & Kolye : H&M
Crop top : Zara
Çanta : Mango
Bileklik : Luzzaccessories
Bu saça uygulanmış hali ben çok sevdim :)Ayrıca severek takip ettiğim Nil Ertürk ve Meriç Küçük ile tanışma fırsatı buldum. İkisi de inanılmaz tatlı ve sempatik :)Ombre lansmanında ombreli kokteyller :)


Bu da ürün. 5 farklı renk seçeneği var benim saçım için uygun olan 3 numaraydı. İçinden özel ombre tarağı çıkıyor ve boya üzerine sıkılıp saçlar çene-kulak hizasından taranarak boyanmaya başlıyor.
1-2 haftaya blogda yayınlıycam yeni saçlarımla beraber :)