Tea Time at Shangri-La Bosphorus

byHerkese yeniden merhaba :) Shangri-La'da daha önce çay saatine bir event ile katılmıştım ve otelin dekoruna, aurasına bayılmıştım. Daha sonra tekrar gelip konsept çekimler yapmak istedim ve yardımları için Shangri-La'dan Elif Hanım'a ayrıca teşekkür ederim.
Gelelim konsept çekime... 5 farklı konseptte Bora Akın Yılmaz ile Shangri-La'da çekimler gerçekleştirdik ve bana bu karelerde juistanbul un birbirinden güzel elbiseleri ve tulumları eşlik ediyor.

Otelin içi, servis edilen çaylar, çay fincanları ve dantel peçeteler... Sizi tam anlamıyla prenses gibi hissettirmeye yetip artıyor bile. Bu yüzden benim bu konsept için tercihim tüvit kumaştan bir elbise oldu. Eldiven, inci kolye gibi detaylarla da hanım hanımcık bir kombin ile karşınızdayım, umarım beğenirsiniz.

Ayrıca şunu da söylemem gerekir ki Shangri-La Bosphorus, 101 farklı çay çeşidi ile oldukça görkemli bir menüye sahip. Yolunuz düşerse benim favorim olan Rooibos Vanilla'yı kesinlikle denemelisiniz!


Hi again everyone :) I had the chance to join a tea party event at Shangri-La Bosphorus and I fell in love with the decor and the aura of the hotel. I wanted to make a concept photo shooting for further and I appreciate so much  Elif Aytekin from Shangri-La Bosphorus for making this shooting possible.
About the shooting... I made 5 different concepts with my lovely photographer. Dresses and overall of Juistanbul which have perfect design and fabric accompanied me in these pictures.

Inside of the lobby, wonderful tea service with fancy tea cups and laced napkins... make you feel like more than a princess. Therefore my choice was with a dress from  tweed fabric. I am such a girly girl in this concept with gloves and pearl necklace. I hope you like it!
Photos : Bora Akın Yılmaz

Dress : Juistanbul